Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Zamiatarki i wycinarki trawy

wycinarka darni

Wycinarka trawy to profesjonalne urządzenie służące do wykonywania prac związanych ze ściąganiem trawy podczas prac związanych z nawodnieniem, ochroną przed szkodnikami, pracami remontowymi itp. Po wykonaniu pracy wycinarką trawy uzyskujemy prosty pasek wyciętej trawy (darni), który możemy zrolować, a po wykonanej pracy rozłożyć ponownie. Jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, pozwalające na wykonanie prac poniżej powierzchni gruntu, przy jednoczesnym zachowaniu wyglądu powierzchni zielonej.

Szerokość paska wyciętej trawy uzależniona jest od szerokości noża. Oferowane przez nas podciarki trawy mogą być wyposażone w noże o szerokości 30cm lub 40 cm. Urządzenie występuje w dwóch wersjach: z napędem na jedną lub dwie osie.

 

zamiatarkaZamiatarka ZK LASKI 8500 jest wydajnym, choć prostym urządzeniem. Służy do zamiatania chodników, parkingów, posesji, śniegu, a także do zamiatania liści, odpadów komunalnych, kurników. Posiada silnik spalinowy, więc dobrze sprawdza się w terenach i halach otwartych.

Przy zakupie każdej z maszyn klient dostaje od nas instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi.