Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Karczowniki - frezarki do pni

zapytanie o ofertęZadzwońgalerie_357_pl_20200121092625

Karczownik, zwany również frezarką do pni, jest profesjonalnym urządzeniem, służącym do usuwania pni, pozostałych po wycince. Na tarczy tnącej frezarki zamontowane są noże frezujące (ślimakowe), karczujące pień drzewa powyżej i poniżej poziomu gruntu.

Oferowane przez naszą firmę różnorodne frezarki są produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od producenta - czeskiej firmy LASKI.

Proponujemy Państwu całą gamę karczowników - ręczne, samojezdne, zaciągnikowe, zamiast łyżki koparki oraz gąsienicowe. Ze względu na duży wybór karczowników oferujemy doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu, tak by spełnił on Państwa oczekiwania, pozwalając na wygodne i efektywne działanie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy nie tylko funkcjonalne frezy do pni,ale również szereg związanych z nimi dodatkowych udogodnień. Cena każdego karczownika zawiera usługę transportu maszyny, pokaz jej pracy jak również szkolenie dla operatora. Każda maszyna dostarczana przez naszą firmę zawiera instrukcję w języku polskim oraz katalog części.

Wszystkie oferowane przez nas frezarki do pni posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi.

LASKI_Stump_Cutter_F460E-27-05

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy z długoletnim doświadczeniem w branży komunalnej oraz doskonałą znajomością rynku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Zachęcamy do zapoznania się z danymi na temat poszczególnych modeli, znajdującymi się w tabeli obok. Każda frezarka opatrzona jest dokładnym opisem urządzenia wraz z istotnymi parametrami technicznymi, fotografiami oraz filmem prezentującym maszynę.