Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl

Karczowniki - frezarki do pni

frez do pni

Karczownik, zwany również frezarką do pni, jest profesjonalnym urządzeniem, służącym do niwelowania pni, pozostałych po wycince drzewa. Na tarczy tnącej frezarki zamontowane są noże frezujące (ślimakowe), karczujące pień drzewa powyżej i poniżej poziomu gruntu.

Oferowane przez naszą firmę różnorodne frezarki są produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od producenta - czeskiej firmy LASKI. Konstrukcja proponowanych przez Liwex frezów pozwala na precyzyjne niwelowanie pni, co przekłada się zarówno na komfort jak i efektywność pracy.

Proponujemy Państwu całą gamę karczowników - ręczne, samojezdne, frezy do pni ciągnikowe, zamiast łyżki koparki oraz gąsienicowe. Nasze karczowniki i frezy do pni z pewnością spełnią Państwa oczekiwania, pozwalając na wygodne i efektywne działanie, oraz doskonale sprawdzą się podczas pracy w każdych warunkach, zarówno w lasach, parkach jak i przy drogach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy nie tylko funkcjonalny frez do pni, ale również szereg związanych z nim dodatkowych udogodnień. Cena każdego karczownika zawiera bowiem usługę transportu maszyny, pokaz jej pracy jak również szkolenie dla operatora frezu. Każdy niwelator pni dostarczany przez naszą firmę zawiera instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas niwelatory posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi.

Proponowana maszyna bardzo często określana jest jako karczownik do pni, niwelator pni, a także frezarka do pniaków.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy z długoletnim doświadczeniem w branży komunalnej oraz doskonałą znajomością rynku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Liwex. Zachęcamy do zapoznania się z danymi na temat poszczególnych modeli, znajdującymi się w tabeli obok. Każda frezarka opatrzona jest dokładnym opisem urządzenia wraz z istotnymi parametrami technicznymi, fotografiami oraz filmem prezentującym maszynę.

Karczowniki - dane techniczne

karczowniki-tabela