Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Rozdrabniacze do gałęzi - Rębaki

ls160dwb-05zapytanie o ofertęZadzwoń

W ofercie posiadamy profesjonalne rębaki mobilne posiadające własny napęd z silników diesla oraz silników benzynowych. Oferowane urządzenia służą do  szybkiego i sprawnego utylizowania gałęzi, krzewów, kory oraz innych odpadów drzewnych.

Oferowane przez nas rozdrabniacze wykorzystywane są zarówno na potrzeby indywidualne (podczas prac ogrodowych, w sadach itp.), jak i na potrzeby firm komunalnych zajmujących się zagospodarowaniem terenów zielonych.

Dostarczane przez naszą firmę różnorodne rozdrabniacze są produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od producenta- czeskiej firmy LASKI.

Oferujemy Państwu całą gamę rozdrabniaczy – z silnikami spalinowymi benzynowymi, diesel lub w wersji zaciągnikowej.

Nasza oferta obejmuje urządzenia rozdrabniające gałęzie od 8 do16 cm w zależności od modelu. Proponujemy Państwu rozdrabniacze z systemem tnącym tarczowym oraz bębnowym.

rozdrabniacz do gałęzi pracaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy nie tylko funkcjonalne rozdrabniacze, ale również szereg związanych z nimi dodatkowych udogodnień.

Przy zakupie każdej z maszyn klient dostaje od nas instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas rozdrabniacze posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi. Dodatkowo przyczepa na której znajduje się maszyna, jest zarejestrowana i ubezpieczona.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy z długoletnim doświadczeniem w branży komunalnej oraz doskonałą znajomością rynku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Liwex.

Zachęcamy do zapoznania się z danymi na temat poszczególnych modeli rębaków i rozdrabniaczy, znajdującymi się obok. Każdy rozdrabniacz opatrzony jest dokładnym opisem urządzenia wraz z istotnymi parametrami technicznymi, fotografiami oraz filmem, prezentującym maszynę.