Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl

Rozdrabniacze do gałęzi - Rębaki

rozdrabniacz do gałęziRozdraniacz do gałęzi jest urządzeniem służącym do rozdrabniania gałęzi,krzewów, kory oraz odpadów drzewnych. Oferowane przez nas urządzenia są różnych rozmiarów, przeznaczone zarówno na potrzeby indywidualne, a także na potrzeby firm komunalnych.

Proponowane przez naszą firmę różnorodne rozdrabniacze są produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od producenta- czeskiej firmy LASKI. Konstrukcja proponowanych przez Liwex rozdrabniaczy pozwala na precyzyjne rozdrabnianie gałęzi, co przekłada się zarówno na komfort jak i efektywność pracy.

Oferujemy Państwu całą gamę rozdrabniaczy – z silnikiem spalinowym Honda, Kohler, diselowym Lombardini, hydraulicznym lub w wersji zaciągnikowej. Nasza oferta obejmuje urządzenia rozdrabniające gałęzie od 8-16 cm w zależności od modelu. Proponujemy Państwu urządzenia z systemem tnącym: nożowym- tarczowym,-bębnowym,-bijakowym,-ślimakowym.

Nasze rozdrabniacze występują w wersji zaciągnikowej, na przyczepie jednoosiowej, dwuosiowej oraz na gąsienicach.

rozdrabniacz do gałęzi pracaWychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy nie tylko funkcjonalne rozdrabniacze, ale również szereg związanych z nimi dodatkowych udogodnień. Cena rozdrabniaczy na przyczepach zawiera bowiem usługę transportu maszyny, pokaz jej pracy jak również szkolenie dla operatora. Przy zakupie każdej z maszyn klient dostaje od nas instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas rozrabniarki posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi. Dodatkowo przyczepa na której znajduje się maszyna, jest zarejestrowana i ubezpieczona.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy z długoletnim doświadczeniem w branży komunalnej oraz doskonałą znajomością rynku, serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Liwex. Zachęcamy do zapoznania się z danymi na temat poszczególnych modeli, znajdującymi się poniżej. Każdy rozdrabniacz opatrzony jest dokładnym opisem urządzenia wraz z istotnymi parametrami technicznymi, fotografiami oraz filmem, prezentującym maszynę.

Rozdrabniacze do gałęzi - dane techniczne

rozdrabniacze-tabela