Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl

Ssawy i urządzenia do zbierania liści i trawy

vd500p-002Ssawy i urządzenia do zbierania liści to profesjonalne urządzenia do sprzątania liści, ściętej trawy, niewielkich gałązek oraz innych odpadów. Proponowane przez naszą firmę różnorodne urządzenia do liści są  produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od czeskiego producenta- firmy LASKI.

Oferujemy Państwu różne warianty ssaw naburtowe oraz na przyczepie jednoosiowej, dostosowane zarówno do potrzeb indywidualnych klientów jak i dużych firm komunalnych. Maszyny doskonale nadają się do pracy na dużych powierzchniach tj. cmentarze, parki, boiska sportowe jak i do pracy w sadach czy ogrodach.

Ssawy do liści wyposażone są w elastyczną, wzmocnioną rurę PUR o długości 6 m i średnicy 180 mm lub 220 mm.

Zastosowanie silników Kohler o dużej mocy gwarantuje wysoką wydajność pracy i dużą wydajność zasysania ( do 108m3/min). Dodatkowo zasysany materiał, dzięki zamontowanemu w maszynie wirnikowi zostaje trzykrotnie rozdrobniony. Ruchomy deflektor znajdujący się na kominie wylotowym umożliwia ustawienie kierunku wysypu materiału na środek transportu.

ssawaPrzy zakupie każdej z maszyn klient dostaje od nas instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi. Ssawa VD 500 na przyczepie jednoosiowej dostarczana jest do klienta zarejestrowana oraz ubezpieczona.

 

 

 

 

SSAWY DO LIŚCI- DANE TECHNICZNE

ssawy tabelka