Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Ssawy i urządzenia do zbierania liści i trawy

vd500p-002zapytanie o ofertęZadzwoń

Ssawy i urządzenia do zbierania liści to profesjonalne urządzenia do sprzątania liści, ściętej trawy, niewielkich gałązek oraz innych odpadów.

Proponowane przez naszą firmę różnorodne urządzenia do lisci sa produktami nowoczesnymi, pochodzącymi od czeskiego producenta-firmy LASKI.

Oferujemy Państwu różne warianty urządzeń - ssawy naburtowe oraz na przyczepie jednoosiowej, dostosowane zarówno do potrzeb indywidualnych klientów jak i dużych firm komunalnych.

Urządzenie tego typu doskonale nadają się do pracy na dużych powierzchniach tj. cmentarze, parki, boiska sportowe jak i do pracy w sadach czy ogrodach. Odkurzacze do liści szczególnie często wykorzystywane są w okresie jesiennym oraz wiosennym, kiedy przeprowadzane są prace porządkowe.

Oferowane ssawy do liści wyposażone są w elastyczną, wzmocnioną rurę PUR o długości 6 m i średnicy 180 mm lub 220 mm.

Zastosowanie w urządzeniach silników Kohler o dużej mocy, gwarantuje wysoką wydajność pracy i dużą wydajność zasysania ( do 108m3/min). Dodatkowo zasysany materiał, dzięki zamontowanemu w maszynie wirnikowi zostają trzykrotnie rozdrobniony. Ruchomy deflektor znajdujący się na kominie wylotowym umożliwia ustawienie kierunku wysypu materiału na środek transportu.

ssawaPrzy zakupie każdej z maszyn klient otrzymuje instrukcję w języku polskim oraz katalog części. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat zgodności z normami Unijnymi. Ssawa do zbierania liści VD 500 na przyczepie jednoosiowej dostarczana jest do klienta zarejestrowana oraz ubezpieczona.