Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Rozdrabniacz gałęzi LASKI LS 100/27 CB / 27 KM / benzyna

LS 100 KOHLER.[1]

 

Cena maszyny: 59 000 zł + 23% VAT  

zapytanie o maszynę

 

Rozdrabniacz do galęzi LASKI LS 100/27 CB  przeznaczony do rozdrabniania gałęzi o maksymalnej średnicy 10 cm.  W maszynie zastosowano silnik BRIGGS & STRATTON VANGUARD o mocy 27 KM .Przeznaczony dla firm zajmujących się pielęgnacją i wycinką gałęzi czy firm komunalnych szukających profesjonalnego i niezawodnego sprzętu. Zastosowany system bębnowy bardzo dobrze sprawdza się przy rozdrabnianiu gałęzi z drzew iglastych. Łatwy dostęp do komory nożowej umożliwia jej szybkie czyszczenie mechaniczne. Rozdrabniacz wyposażony w system no-stress, który ułatwia i usprawnia pracę rębaka zapobiegając przeciążeniu układu napędowego poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego. Rozdrabniacz LS 100/27 CB posiada 2 wałki podające, z których 1 jest napędzany hydraulicznie. Bezpieczeństwo operatora zapewnione jest przez wyłączniki awaryjne, który zatrzymuje pracę maszyny oraz pałąk bezpieczeństwa, którego naciśnięcie natychmiast unieruchamia układ podający. Maszyna wyposażona jest w licznik motogodzin. Urządzenie jest zamontowane na jednoosiowej przyczepie, która ma europejską homologację, jest dostarczana do klienta jako zarejestrowana (przyczepa lekka- nie wymaga corocznych przeglądów) i ubezpieczona. Przyczepa wyposażona jest w hamulec najazdowy.  

UWAGA!! Atutem maszyny jest DMC nie przekraczające 750 kg, co pozwala na ciągnięcie przyczepy za pojazdem z DMC do 3,5 tony przy kategorii B

Oferujemy profesjonalne doradztwo- każdego klienta traktujemy indywiadualnie i dobieramy taki sprzęt, który jesteśmy przekonani, że spełni jego oczekiwania w 100%.

W ramach zakupu rozdrabniacz oferujemy:

- dostawę maszyny

- szybką realizację zamówienia

- szkolenie operatorów ( część teoretyczna oraz praktyczna)

- opiekę serwisową przez cały czas użytkowania maszyny

- stały dostęp do części zamiennych

 

W swojej oferie posiadamy możliwość finansowania- zarówno leasing jak i raty.  Aby skorzystać z oferty skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą!

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

Rozdrabniacz LS 100/27 CB
Długość 3680 mm/3160 mm(do transportu)
Szerokość 1595 mm
Wysokość 2080 mm
Waga 630 kg
Wydajność 3-8 m³/hr
Średnica tarczy nożowej 466 mm
Ilość noży 4 szt.
Max. średnica rozdrabnianego materiału 10 cm
Rozmiar otworu wewnętrznego leja 180 x 140 mm
Rozmiar otworu zewnętrznego leja 900 x 700 mm
Liczba wałków 2  (tylko jeden jest napędzany)
Napęd wałków hydrauliczny
Typ silnika Briggs&Stratton Vanguard
Moc silnika 27 KM
Typ paliwa Benzyna naturalna 95
Pojemność zbiornika paliwa 16 l
Pojemność zbiornika oleju  1,9 l.
Rozruch elektryczny

ogolny 2