Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Rozdrabniacz gałęzi LASKI LS 160 PB / 25 KM EFI / benzyna

ls160pb.[1] zapytanie o maszynę

Rozdrabniacz gałęzi LASKI LS 160 PB przeznaczony do rozdrabniania gałęzi do średnicy 16 cm. Rębak wyposażony w silnik benzynowy KOHLER EFI o mocy 25KM. Ten rodzaj silnika charakteryzuje się mniejszym spalaniem paliwa oraz niższą emisją zanieczyszeń niż silnik starszej generacji . Nie występuje tutaj gaźnik , w silniku zastosowano elektroniczny wtrysk paliwa oraz elektoniczną przepustnicę bez funkcji "ssania" . Dzięki czujnikom dobierane są odpowiednie parametry pracy silnika pod kątem wydajności i zużycia paliwa .Przeznaczony jest dla firm zajmujących się pielęgnacją i wycinką gałęzi czy firm komunalnych szukających profesjonalnego, nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Rozdrabniacz wyposażony jest w obrotnicę umożliwiającą załadunek gałęzi z dowolnego kierunku (360 stopni), dzięki czemu idealnie sprawdza się w pracach przy pasach drogowych, eliminując zbędne zagrożenie. W rębaku LS 160PB układ tnący stanowi tarcza wyposażona w dwa obustronne noże tnące. Podwójne pionowe hydrauliczne wałki ułatwiają podawanie gałęzi do leja wsypowego. Urządzenie wyposażone w licznik motogodzin. Elektronicznie sterowany system no-stress ułatwia i usprawnia pracę, zapobiegając przeciążeniu układu napędowego. Bezpieczeństwo operatora zapewnione jest przez dwa wyłączniki awaryjne, które zatrzymują pracę maszyny oraz pałąk bezpieczeństwa, którego naciśnięcie natychmiast unieruchamia układ podający. Urządzenie zamontowane na przyczepie jednoosiowej, która ma europejską homologację, jest dostarczana do klienta jako zarejestrowana ( przyczepa lekka- nie wymaga corocznych przeglądów technicznych) i ubezpieczona. Przyczepa wyposażona w hamulec najazdowy.

UWAGA!! Atutem maszyny jest DMC nie przekraczające 750 kg, co pozwala na ciągnięcie przyczepy za pojazdem z DMC do 3,5 tony przy kategorii B

Przy zakupie rozdrabniacza gałęzi zawsze przeprowadzamy profesjonalne szkolenie z obsługi maszyny, które obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną.

  

PARAMETRY TECHNICZNE

Rozdrabniacz LS 160 PB
Długość         3450 mm, 3120mm (do transportu)         
Szerokość 1590 mm
Wysokość 2500 mm, 1920mm (do transportu)
Waga 750 kg
Wydajność 12-16 m3/h 
Max. średnica podawanego materiału 16 cm
Średnica tarczy nożowej                                         600 mm
Ilość noży 2 szt.
Rozmiar otworu wewnętrznego leja 240 x 170 mm
Rozmiar otworu zewnętrznego leja 1040 x 800 mm
Ilość wałków podających 2 szt.
Napęd wałków Hydrauliczny
Obrotnica

 360 stopni- 12 pozycji

Typ silnika

Kohler ECH 749

Moc silnika

25 KM

Typ paliwa

Benzyna

Pojemność zbiornika paliwa

20 l

Pojemność oleju

3,3 l.

Rozruch

Elektryczny

 ogolny 2