Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Rozdrabniacz gałęzi LASKI LS 160 AB

bettery_wood_chipper_laski-ls160abRozdrabniacz LASKI LS 160 AB przeznaczony do rozdrabniania gałęzi do średnicy 16 cm.  To pierwsza w pełni elektryczna i kompaktowa maszyna akumulatorowa!  Rębak jest bezemisyjny i nie zawiera płynu hydraulicznego. Jako źródło zasilania zastosowano wytrzymałe akumulatory w technologii Lithium - Iron o bezpiecznym napięciu 48 V. Maszyna posiada zintegrowaną ładowarkę 230 V oraz konwerter do zasilania urządzeń elektrycznych na 230 V, takich jak np. piła łańcuchowa. Przeznaczony jest dla firm zajmujących się pielęgnacją i wycinką gałęzi czy firm komunalnych szukających profesjonalnego, nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Rozdrabniacz wyposażony jest w obrotnicę umożliwiającą załadunek gałęzi z dowolnego kierunku (360 stopni), dzięki czemu idealnie sprawdza się w pracach przy pasach drogowych, eliminując zbędne zagrożenie. W rębaku LS 160AB układ tnący stanowi tarcza wyposażona w dwa obustronne noże tnące. Podwójne pionowe hydrauliczne wałki ułatwiają podawanie gałęzi do leja wsypowego. Urządzenie wyposażone w licznik motogodzin. Elektronicznie sterowany system no-stress ułatwia i usprawnia pracę, zapobiegając przeciążeniu układu napędowego. Bezpieczeństwo operatora zapewnione jest przez dwa wyłączniki awaryjne, które zatrzymują pracę maszyny oraz pałąk bezpieczeństwa, którego naciśnięcie natychmiast unieruchamia układ podający. Urządzenie zamontowane na przyczepie jednoosiowej, która ma europejską homologację, jest dostarczana do klienta jako zarejestrowana ( przyczepa lekka- nie wymaga corocznych przeglądów technicznych) i ubezpieczona. Przyczepa wyposażona w hamulec najazdowy.

UWAGA!! Atutem maszyny jest DMC nie przekraczające 750 kg, co pozwala na ciągnięcie przyczepy za pojazdem z DMC do 3,5 tony przy kategorii B

Przy zakupie rozdrabniacza gałęzi zawsze przeprowadzamy profesjonalne szkolenie z obsługi maszyny, które obejmuje zarówno część teoretyczną jak i praktyczną.

 

  

PARAMETRY TECHNICZNE 

Rozdrabniacz LS 160 AB
Długość         3485 mm, 3155mm (do transportu)         
Szerokość 1590 mm
Wysokość 2500 mm, 1920mm (do transportu)
Waga 995 kg
Wydajność 12-16 m3/h 
Max. średnica podawanego materiału 16 cm
Średnica tarczy nożowej                                         600 mm
Ilość noży 2 szt.
Rozmiar otworu wewnętrznego leja 240 x 170 mm
Rozmiar otworu zewnętrznego leja 1040 x 800 mm
Ilość wałków podających 2 szt.
Napęd wałków Hydrauliczny
Obrotnica

 360 stopni- 12 pozycji

Typ silnika 

elektryczny ASHWOOD IPM-200-66

Moc silnika 20-32 kWh
Rozruch elektryczny

 

ogolny 2