Wyłączny przedstawiciel firmy LASKI.CZ
71 352 73 55
liwex@liwex.com.pl
lokalizacja
Wrocław, ul. Polanowicka 71

Ssawa naburtowa do liści LASKI VD 445

Odkurzacz do lisci VD 445 Laski

zapytanie o maszynę

Ssawa naburtowa do liści LASKI VD 445 przeznaczona jest do prac wykonywanych na dużych, a także trudno dostępnych terenach tj. parki, cmentarze, osiedla, tereny zagospodarowane.

Maszyna służy do zbierania liści i trawy oraz ich załadunku na środek transportu.  Ssawę mocuje się na burcie środka transportu. Maszyna wyposażona jest w specjalnie wyważony wirnik ze stalowymi łopatkami, dzięki którym zebrany materiał jest również częściowo rozdrabniany - o około 1/3 objętości.

Obudowa wirnika została dodatkowo zabezpieczona wysoce odpornymi na ścieranie wkładkami HARDOX. Umieszczony na wylocie deflektor pozwala na zmianę kierunku wysypywanego materiału i jego lepsze rozmieszczenie na środku transportu.

Solidna konstrukcja urządzenia zapewnia długą żywotność. Do ssawy dołączona jest wzmocniona rura ssąca PUR o średnicy 220 mm, która jest odporna na ścieranie wewnętrzne i niskie temperatury. Długość rury wynosi 6 m, ale na zamówienie możemy dostarczyć dłuższą rurę. Urządzenie ze względu na swoje nieduże gabaryty jest łatwe w przechowywaniu. Maszyny charakteryzują się też bardzo dużą wydajnością od 80/min.

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE

                 VD 445/24                     
Długość   950 mm   
Szerokość 770 mm
Wysokość 1490mm
Waga 165 kg bez rury / 187 kg z rurą
Długość rury ssącej                   6 m                 
Średnica rury ssącej 220 mm
Typ silnika KOHLER CH 730
Moc silnika 23,5 KM
Średnica wirnika 420 mm
Liczba łopatek wirnika   6szt
Wydajność 80 m3/min
Typ paliwa Benzyna bezołowiowa 95
Pojemność zbiornika paliwa 10 l.
Rozruch Elektryczny